11 najlepszych restauracji Atenach

- Reklama -

Nasze ulubione bary na dachu w Atenach

Podczas gdy większość restauracji na dachu w Atenach ma również bary, jest kilka innych, o których warto wspomnieć przede wszystkim ze względu na picie, a nie doświadczenia kulinarne.

Na drinki z jednym z najczęściej fotografowanych widoków w Atenach jest bar na dachu w hotelu a For Athens. Można tu też jeść, ale jest to dość kameralne, więc często tu sporo ludzi – pamiętaj, aby zarezerwować z wyprzedzeniem.

Tuż obok jest MS Roof Garden, który jest również fantastyczny i bardzo żywy w nocy.

Po drugiej stronie ulicy znajduje się koktajl bar 360 na szczycie hotelu 360 Degree, A Misafir Roof Garden i Shisha lounge oraz Pella Inn Rooftop Bar znajdują się nieco dalej na zachód na ulicy Ermou.

W Pysri, głównej dzielnicy rozrywkowej Aten, znajduje się wiele wspaniałych barów, w tym artysta Rooftop i Juan Rodriguez. Ten ostatni nie ma widoków na Akropol, ale jego atmosfera partii więcej niż nadrabia.

W Syntagma GB Roof Garden w słynnym hotelu Grande Bretagne od dziesięcioleci zachwyca klientów, a bary na dachu w Ergon House i Electra Hotel są fantastyczne. Warto również sprawdzić Athens Bar Crawl, który jest całkiem nowy i świetny dla grup.

Błażej Górski
Błażej Górski
Witajcie podróżnicy! Jestem Błażej Górski, a to portal dla wszystkich podróżników. Dlaczego Scandinavia? Moja pasja do podróży zaczęła się właśnie, dzięki eksploracji krajów skandynawskich. Cztery tygodnie w podróży uświadomiły mi, jak wspaniałe jest poznawanie świata, ludzi i kultur – nie wspominając już o niesamowitych widokach. Postanowiłem założyć ten portal i ze swoim polonistycznym wykształceniem, opisywać Wam miejsca, w których byłem i które warto zobaczyć. Ale scandinavia.com.pl to nie tylko opowieść o atrakcjach, ale również porady dla podróżujących, informacje o rozkładach jazdy i lotach. Wszystko po to, abyście mogli wyruszyć w bezpieczną i komfortową podróż. Znajdziecie tutaj również kulinarne ciekawostki i przepisy, a także odrobinę lifestylowych nowinek, które przydadzą się nie tylko w trasie, ale także w domowym zaciszu. Rozgość się wygodnie i zaplanuj ze mną swoją kolejną podróż!
- Reklama -

Komentarze są wyłączone.