Jakie są najlepsze plaże na Naxos?

- Reklama -

Gdzie się zatrzymać w Agios Prokopios

Dzięki bliskości zarówno do głównego miasta, jak i lotniska – naprawdę optymalna lokalizacja, jest to obszar popularny i zaludniony.

Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele opcji zakwaterowania i różnorodność na każdą kieszeń. Znajdziesz, że Hotele zapełniają się szybko w tej okolicy, więc pamiętaj, aby zarezerwować z wyprzedzeniem, jeśli planujesz odwiedzić w sezonie.

Najlepsza opcja dla par

Każda para podróżująca razem prawdopodobnie będzie chciała czegoś trochę bardziej romantycznego. Sprawdź Naxos Euphoria Suites, trzygwiazdkowy hotel o pięciogwiazdkowej jakości.

Oferują one różnorodne apartamenty i wille, wszystkie z pięknym wyluzowanym, minimalistycznym tropikalnym wystrojem. Hotel oferuje również usługi spa na życzenie, lekcje gotowania, lekcje nurkowania i wycieczki konne.

Najlepsze rozwiązanie dla rodzin

Mitos Suites jest doskonałym miejscem dla rodzin i grup.

Zbudowane w tradycyjnym greckim stylu architektonicznym, z bielonymi ścianami i pochyłymi fasadami, oferują rodzinne i luksusowe apartamenty rodzinne dla maksymalnie pięciu osób.

W każdym apartamencie znajduje się kącik dla dzieci, publiczny odkryty basen dla dzieci przylegający do dużego basenu dla dorosłych oraz zajęcia przyjazne dla dzieci prowadzone przez hotel. 

Błażej Górski
Błażej Górski
Witajcie podróżnicy! Jestem Błażej Górski, a to portal dla wszystkich podróżników. Dlaczego Scandinavia? Moja pasja do podróży zaczęła się właśnie, dzięki eksploracji krajów skandynawskich. Cztery tygodnie w podróży uświadomiły mi, jak wspaniałe jest poznawanie świata, ludzi i kultur – nie wspominając już o niesamowitych widokach. Postanowiłem założyć ten portal i ze swoim polonistycznym wykształceniem, opisywać Wam miejsca, w których byłem i które warto zobaczyć. Ale scandinavia.com.pl to nie tylko opowieść o atrakcjach, ale również porady dla podróżujących, informacje o rozkładach jazdy i lotach. Wszystko po to, abyście mogli wyruszyć w bezpieczną i komfortową podróż. Znajdziecie tutaj również kulinarne ciekawostki i przepisy, a także odrobinę lifestylowych nowinek, które przydadzą się nie tylko w trasie, ale także w domowym zaciszu. Rozgość się wygodnie i zaplanuj ze mną swoją kolejną podróż!
- Reklama -

Komentarze są wyłączone.