Wakacje w Kos - przewodnik
Wakacje w Kos – przewodnik
26 października 2021
Najlepsza trasa Włochy – Grecja
27 października 2021
Pokaż wszystko

Jakie są najlepsze plaże na Naxos?

- Reklama -

Gdzie się zatrzymać w Agios Prokopios

Dzięki bliskości zarówno do głównego miasta, jak i lotniska – naprawdę optymalna lokalizacja, jest to obszar popularny i zaludniony.

Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele opcji zakwaterowania i różnorodność na każdą kieszeń. Znajdziesz, że Hotele zapełniają się szybko w tej okolicy, więc pamiętaj, aby zarezerwować z wyprzedzeniem, jeśli planujesz odwiedzić w sezonie.

Najlepsza opcja dla par

Każda para podróżująca razem prawdopodobnie będzie chciała czegoś trochę bardziej romantycznego. Sprawdź Naxos Euphoria Suites, trzygwiazdkowy hotel o pięciogwiazdkowej jakości.

Oferują one różnorodne apartamenty i wille, wszystkie z pięknym wyluzowanym, minimalistycznym tropikalnym wystrojem. Hotel oferuje również usługi spa na życzenie, lekcje gotowania, lekcje nurkowania i wycieczki konne.

Najlepsze rozwiązanie dla rodzin

Mitos Suites jest doskonałym miejscem dla rodzin i grup.

Zbudowane w tradycyjnym greckim stylu architektonicznym, z bielonymi ścianami i pochyłymi fasadami, oferują rodzinne i luksusowe apartamenty rodzinne dla maksymalnie pięciu osób.

W każdym apartamencie znajduje się kącik dla dzieci, publiczny odkryty basen dla dzieci przylegający do dużego basenu dla dorosłych oraz zajęcia przyjazne dla dzieci prowadzone przez hotel. 

- Reklama -

Komentarze są wyłączone.