Najlepsze plaże na Milos, czyli gdzie popływać na greckiej wyspie

- Reklama -

Kiedy odwiedzić Milos

Najlepsze czasy, aby odwiedzić Grecję, w tym Milos, to kwiecień – czerwiec i wrzesień – październik. Pogoda jest łagodna i większość miejsc ma niewiele tłumów. Gorący sezon trwa od końca czerwca do początku września, a ceny odzwierciedlają to, podobnie jak tłumy, liczbę statków wycieczkowych i dostępność zakwaterowania.

Lato jest nadal świetne, szczególnie na plażę i wyspy takie jak Milos. Woda jest ciepła, codziennie są błękitne niebo, wycieczki łodziami i sporty wodne oraz przyjemna wakacyjna atmosfera.

Wielkanoc to szczególnie wspaniały czas na wizytę w Grecji, ponieważ staje się bardzo świąteczny z paradami, imprezami , a na wielu wyspach ogniskami, fajerwerkami i innymi zajęciami i tradycjami.

Istnieje wiele festiwali przez cały rok, które mogą się różnić w zależności od miejsca i mogą być bardzo fascynujące.

Najlepsza Pogoda na plażę i pływanie jest od czerwca do września.
Najlepsza Pogoda na zwiedzanie jest od kwietnia do czerwca i września a nawet października.

Błażej Górski
Błażej Górski
Witajcie podróżnicy! Jestem Błażej Górski, a to portal dla wszystkich podróżników. Dlaczego Scandinavia? Moja pasja do podróży zaczęła się właśnie, dzięki eksploracji krajów skandynawskich. Cztery tygodnie w podróży uświadomiły mi, jak wspaniałe jest poznawanie świata, ludzi i kultur – nie wspominając już o niesamowitych widokach. Postanowiłem założyć ten portal i ze swoim polonistycznym wykształceniem, opisywać Wam miejsca, w których byłem i które warto zobaczyć. Ale scandinavia.com.pl to nie tylko opowieść o atrakcjach, ale również porady dla podróżujących, informacje o rozkładach jazdy i lotach. Wszystko po to, abyście mogli wyruszyć w bezpieczną i komfortową podróż. Znajdziecie tutaj również kulinarne ciekawostki i przepisy, a także odrobinę lifestylowych nowinek, które przydadzą się nie tylko w trasie, ale także w domowym zaciszu. Rozgość się wygodnie i zaplanuj ze mną swoją kolejną podróż!
- Reklama -

Komentarze są wyłączone.